Doprava zdarma nad 1500 Kč pro registrované a 10% SLEVA na první nákup Zaregistrujte se :) Zasíláme i na SK. (registraci potvrďte v emailu)

Pravidla Hodnocení

Vaše názory a zkušenosti jsou pro nás velmi důležité. Abychom zajistili, že recenze na našich stránkách budou pro všechny užitečné a relevantní, prosíme vás, abyste dodržovali následující pravidla:

 

Autenticita: Pište recenze pouze na produkty, které jste skutečně používali. Uvítáme vaše upřímné hodnocení a osobní zkušenosti.

Relevance: Zaměřte se ve své recenzi na produkt a vaše zkušenosti s ním. Vyhněte se zmiňování konkurence nebo cen u jiných prodejců.

Respekt: Vyjadřujte se slušně a s respektem k ostatním uživatelům a k produktu. Vyvarujte se vulgárním výrazům, urážkám nebo osobním útokům.

Jasnost a stručnost: Snažte se být ve svých recenzích jasní a struční. Dobře strukturovaná a jasně formulovaná recenze je pro ostatní uživatele nejužitečnější.

Žádný spam nebo reklama: Nezveřejňujte spam, reklamní obsah nebo odkazy na jiné webové stránky.

Dodržování právních předpisů: Nepublikujte obsah, který porušuje platné zákony, včetně autorských práv.

Ochrana soukromí: Nevkládejte osobní informace – vaše ani nikoho jiného.

Recenze, které nesplňují tyto pravidla, mohou být upraveny nebo odstraněny bez předchozího upozornění. Děkujeme za pochopení a za váš příspěvek k naší komunitě.

Přihlášení zavřít