Doprava zdarma nad 1500 Kč pro registrované a 10% SLEVA na první nákup Zaregistrujte se :) Zasíláme i na SK. (registraci potvrďte v emailu)

Příběh Capslí, kdo stojí za vývojem a kde se vzal nápad?

V roce 2020 jsme začínali s jedním produktem, kterým byl Testosteron Booster. V tu dobu, a vlastně ještě dnes, jde o jeden z nejsilnějších, a zároveň nejúčinnějších doplňků stravy na zvýšení hladiny t3stosteronu

Svými účinky byl nejen afrodiziakem, ale také dlouhodobějším bylinným nakopávačem. Dodával energii a zlepšoval kvalitu života. Především byl ale svým podílem účinných látek skvělou volbou pro obnovu hladiny test0steronu v těle. Aktuálně se s vylepšenou recepturou stále prodává, a to jako naše vlajková loď - HyPower for him. My jsme ale pochopili, že jeden produkt nestačí. Neustále pracujeme na rozšíření portfolia produktů také mimo doplňky stravy a rozhodně se nehodláme zastavit

Za ty tři roky jsme přišli s ideou životního stylu. Capsle skvěle reprezentuje nás jako jedince, náš světonázor, naše charaktery. Capsle je život sám. Budujeme značku a věříme v kvalitu. Ačkoliv jsou naše produkty té nejvyšší kvality, co do komponent a množství účinných látek, chceme aby byly zároveň cenově dostupné pro všechny lidi, kteří se chtějí posouvat dál. My v týmu Capsle chceme, aby vám, stejně jako nám, naše produkty prostě zlepšily život, nakoply vaše tréninky, pomohly vám užít si milostné hrátky na maximum a v neposlední řadě, abyste v našem oblečení vypadali skvěle.

Za celý náš Capsle tým mohu od srdce říci, že my a naše  produkty jsme tu pro vás.

Capsle - to je prostě život :)

Složení produktů

Nejdůležitějším bodem je pro nás, samozřejmě, samotné složení produktů. Zakládáme si na tom, aby naše produkty byly 100% přírodní, bez chemie, vedlejších účinků a byly složeny z těch nejkvalitnějších surovin dostupných nejen na českém trhu. Finální složení dávali dohromady několik měsíců nejlepší čeští výživoví specialisté tak, aby každý produkt byl jedinečný, inovativní a plný těch nejdůležitějších látek, které náš organismus pro kvalitní život potřebuje.

Oblečení

Protože máme velmi pozitivní ohlasy na náš brand, rozhodli jsme se udělat i vlastní “značku” oblečení. Při výběru dodavatele a jednotlivých kusů oblečení a doplňků klademe důraz na kvalitu a použité materiály. Oblečení si vyrábíme v první řadě pro sebe a tak chceme aby vydrželo co nejdéle.

 

Merch

Mezi další produkty, které jsou zatím spíše doplňujícím zbožím, patří příslušenství jako shakery, láhve na pití, obaly na tablety tzv. pillboxy a další produkty označené brandem Capsle. 

 

CAPSLE TÝM


Markéta Klenzová

Jednatelka, CEO

Jako všestranná mistryně chaosu jsou mé dny pestrou směsí projektového managementu, budování komunity Capsle Family, žonglování s fakturami, SEO strategií a marketingových vychytávek. Často mě nachytáte jak popíjím matchu a zároveň plánuji cestu Capsle.cz na vrchol světa zdravého životního stylu!  🌍

Motto: Zdraví beru vážně. Snažím se inovovat a inspirovat.

Michal Hlaváč

Jednatel, CEO

Ve firmě se starám o to, aby vše dávalo smysl, aby každý měl svoji práci (rád), a zároveň se v ní dále rozvíjel. Věřím, že každá firma by měla mít vizi a přesah, a na to se u nás klade velký důraz.

Motto: Dělám věci ne pro peníze, ale pro lidi. Chci budovat lepší svět pro naše děti. 

Lucie Horčičková

Marketing, spolupráce

Mým úkolem v Capsle je především marketing a spolupráce. Mým cílem je zajistit, aby naše značka zářila na sociálních médiích a aby naše produkty rezonovaly s našimi zákazníky na více úrovních.

Motto: Vše se děje z nějakého důvodu.

Petr Oliverius

Obchod, B2B

Jsem spojka mezi Capsle a našimi B2B partnery, mám na starosti aby vše fungovalo hladce.

Motto: Kdo chce, hledá způsob. Kdo nechce, hledá důvod.

 

Jitka Klenzová

Zákaznický Servis

Já pečuji o odesílání balíčků a všechnu tu nádhernou zákaznickou péči!
Když jde o odesílání zásilek, jsem ta, kdo dává všem objednávkám křídla. Moje krabice mají garantovaný express let přímo k vašim dveřím!

Motto: S láskou a úsměvem, doručuji radost a péči.


Doprava zdarma
od 1 500 Kč

100% přírodní
složení bez chemie

Garance Kvality
A spokojenosti

Český
výrobek

Přihlášení zavřít