Reference Zákazníků

Jakub HLADKÝ,
majitel montážní firmy

"Zdravím, tak zobu ty tabletky od Vás a funguje to! Mám ještě větší chuť na sex než jsem měl. Nemáte náhodou něco i pro ženy? Bych to sypal Lucce do jídla."

Martin Pek,  Profesionální Skater
Petr NOVOTNÝ, COO Marketing pro developery

"Při mém vytížení, jak mentálním, tak i fyzickém, potřebuji stabilně co možná nejvyšší úroveň životní energie. Přesně to mi již během prvních dní užívání dodal právě HyPower. Vřele doporučuji každému muži, který chce být aktivní a mít chuť do života."

Vojtěch Khol a jeho recenze na HyPower for him
Radim U., zákazník

"Během pár dní jsem začal mít více energie, větší drive v práci, v posilovně a celkově se mi lépe komunikuje s lidmi. Čistě přírodní složení jsem hledal dlouho. Po prvním měsíci jsem spokojen a určitě zkusím ještě jedno balení."

Martin Pek,  Profesionální Skater
Vlasta KABELÁČ ČIHÁČEK,
10x mistr ČR v Trialu

„Držet si svůj standard ve skocích, rychle se regenerovat ze zranění a být připraven na exhibice a výuku jezdců, je potřeba něčím podpořit. HyPower mně pomáhá jak ve sportu, práci tak i rodinné pohodě.“

"HyPower bych doporučil hlavně všem aktivním sportovcům jak v odvětví fitness tak v jakémkoliv sportu a mužům nad 30 let, kdy je známo, že hladina přírodního testosteronu klesá.  Jako trenér a výživový poradce HyPower doporučuji i svým klientům, kteří chtějí zlepšit výkon a být plný energie."

Lukáš JUREK , Herec

„Být hercem je dosti náročné. Občas se celé noci učím texty, a přesto musím neustále dobře vypadat a pohotově se vyjadřovat. Navíc jsem otcem čtyř dětí, takže mé životní tempo je někdy extrémní. Cítím, že mi HyPower opravdu pomáhá všechno lépe zvládnout, a to jak pracovně, tak v domácnosti s rodinou.“

Veronika Zbořil a recenze na Hypower for her
Přihlášení zavřít