Doprava zdarma nad 1500 Kč + 5% sleva na první nákup pro registrované Zaregistrujte se :) Zasíláme i na SK. 

Maca: Tajná zbraň pro muže, kteří chtějí více energie, libida a svalů?

03.06.24 69x přečteno

Sdíletmaca

Čau Borče! Cítíš se unavený, bez energie a s nízkým libidem? Možná je čas vyzkoušet Macu peruánskou, starobylou odolnou rostlinu z And, která dokáže nakopnout tvou sílu, vitalitu a celkové zdraví. A co je nejlepší? Najdeš ji i v našem doplňku stravy HyPower for him!

Co je to maca?

Maca peruánská, neboli peruánský ženšen, je rostlina, která se pěstuje ve vysokých nadmořských výškách v Jihoamerických Andách. Všechny její odrůdy slouží jako potrava a jako lék již řadu let. 

Kořen macy, připomínající řepu, ve kterém se nachází všechny výživné složky, má v průměru 2 až 8 cm a na délku může mít až 18 cm. Maca se vyskytuje v několika barvách a její odrůdy čítají velké množství. Nejznámější jsou tyto barevné variace: žlutá, červená a černá. Jednotlivé druhy se od sebe neliší jen barvou, ale především chutí a vlivem na naše zdraví. 

Maca tedy není jen obyčejný kořen. Je nabitá vitamíny, minerály, aminokyselinami a dalšími prospěšnými látkami, které umí s tvým tělem dělat zázraky. Ať už jsi vrcholový sportovec, dřinař v posilovně nebo jen obyčejný chlapík, který chce mít více energie a chuti do života, maca ti může pomoct.

Co obsahuje kořen macy?

Kořen macy obsahuje:

 • vysoké množství aminokyselin, zejména esenciálních, které si tělo nedokáže vytvořit samo,
 • vitamíny B1, B2, B6,
 • vitamíny C a E,
 • stopové prvky a minerály jako je vápník, železo, zinek, draslík, jód nebo hořčík,
 • a další účinné látky mezi které patří saponiny, třísloviny, steroly, uhlovodany a vláknina.
kořen macy

Jaké má maca přínosy?

Mezi její hlavní přínosy patří:

 • Zvýšení testosteronu: Maca podporuje přirozenou produkci testosteronu, mužského hormonu zodpovědného za sílu, svalovou hmotu, libido a celkovou pohodu. Nižší hladina testosteronu se projevuje únavou, podrážděností, ztrátou svalové hmoty a poklesem libida. Maca ti pomůže tyto nepříjemné symptomy zmírnit a znovu se cítit jako chlap plný síly.
   
 • Zlepšení libida a sexuální funkce: Maca je známá jako "peruánská viagra" a ne nadarmo. Pomáhá zvyšovat libido, zlepšovat erekci a celkově posilovat sexuální zdraví mužů. Ať už máš problémy s erekcí nebo jen chceš posunout svůj sexuální život na novou úroveň, maca ti v tom pomůže.
   
 • Více energie a vitality: Maca bojuje proti únavě a dodává ti potřebnou energii pro zvládnutí náročného dne ať už v práci, v posilovně nebo na hřišti. Zvyšuje fyzickou i psychickou odolnost a pomáhá ti soustředit se a lépe zvládat stres.
   
 • Podpora svalového růstu a regenerace: Maca obsahuje aminokyseliny, které jsou nezbytné pro budování a regeneraci svalů. Pomáhá tak dosahovat lepších výsledků v posilovně a urychluje regeneraci po cvičení.

Využití macy v potravinových doplňcích

Maca je jedním z klíčových ingrediencí našeho doplňku stravy HyPower for him, který je speciálně navržen pro podporu mužského zdraví a vitality. Kromě macy obsahuje HyPower for him i další důležité látky jako ašvagandu, DAA, kotvičník zemní, pískavici řecké seno a shilajit, které synergicky posilují účinky macy a zajišťují komplexní podporu tvého organismu.

HyPower for him od Capsle

Nejsilnější čistě přírodní potravinový doplněk, který pomáhá vyrovnat se s vysokou zátěží, urychlit regeneraci po výkonu a doplnit potřebné minerály a vitamíny. Výrazně zvyšuje libido již během prvního měsíce. HyPower for him je nabušená porce 130g účinných látek, což je množství, které nenabízí žádný z konkurenčních boosterů.

Komplexní složení pro maximální účinky

Složení HyPower for him
Účinky HyPower for him
Jsi připraven na novou vlnu síly a vitality? Vyzkoušej HyPower for him s maca peruánskou a uvidíš sám, co dokáže!
Objednej HyPower for him hned teď a nakopni svůj život na novou úroveň!

Další produkty od Capsle

Líbil se vám tento příspěvek? Pošlete ho dál...Přihlášení zavřít